Positieve Impact Podcast #aquawareness

In deze aflevering spreken we met Sara Eenhoorn en Wilco van Rooijen van Team Ocean. Zij staan misschien wel voor de grootste uitdaging van hun leven: De grote Oceaan oversteken in een roeiboot.. ja, je hoort het goed. Waarom zou je dat doen?

Sara en Wilco willen hiermee aandacht besteden aan de watertransitie en het bewustzijn over het nijpende tekort aan zoet water verhogen. Daar staan we in deze aflevering zeker bij stil, en we willen natuurlijk alles weten over deze extreme expeditie. Hoe overleef je 6 weken op de oceaan in een roeiboot, hoe bereid je je voor, wat komt er allemaal bij kijken..

In deze aflevering hoor je alles over de missie van Team Ocean en de tocht van Californië naar Hawaii. Luister naar het verhaal van Sara en Wilco in aflevering 39!

#aquawareness